Mapa ośrodka

Zasady rezerwacji

Doba hotelowa trwa od godziny 15.oo w dniu przyjazdu do godziny 10.oo w ostatnim dniu pobytu

Zasady rezerwacji i płatności

 • Rezerwacja odbywa się telefonicznie 692 799 223 lub 89 742 73 67
  lub mailowo krolewskasosna@o2.pl w godzinach od 9 do 18
 • Dokonując rezerwacji podają Państwo swoje dane osobowe i numer kontaktowy.
  W przeciągu 7 dni od rezerwacji złożonej telefonicznie bądź mailowo, należy wpłacić
  zadatek w wysokości 30% kosztu noclegu.
 • Pozostałą część opłaty za pobyt pobieramy w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. Płatność można dokonać gotówką lub kartą płatniczą.
 • W przypadku wcześniejszego wyjazdu, niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.
 • Rezygnacja z rezerwacji poniżej 30 dni przed rozpoczęciem pobytu oznacza, że zadatek nie podlega zwrotowi.

Za usługi wystawiamy paragony fiskalne i faktury VAT
Osoby chcące otrzymać fakturę Vat za pobyt w Ośrodku Królewska Sosna prosimy o powiadomienie w momencie dokonywania rezerwacji. Otrzymane od Państwa zaliczki potwierdzamy esemesem.

Uwaga

Nasze domki nie mają ogrzewania, wypożyczenie grzejnika to koszt 15 zł / doba. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem ośrodka.

Regulamin
Ośrodka Wypoczynkowego
Królewska Sosna

 1. Doba hotelowa rozpoczyna się od godziny 15.oo pierwszego dnia i trwa do godziny 10.oo ostatniego dnia rezerwacji.
 2. Zameldowanie i opłata za pobyt dokonywane są w pierwszym dniu pobytu w Recepcji ośrodka.
 3. W przypadku stwierdzenia przebywania w domku lub pokoju osób dodatkowych, koszt pobytu ponosi osoba rezerwująca. Ponadto, osoba wynajmująca nie może we własnym imieniu zapraszać do siebie dodatkowych osób np. na wekeend.
 4. Parking na terenie ośrodka jest nie strzeżony. Samochody parkują przy domkach lub na wskazanym parkingu.
 5. W domkach oraz pensjonacie obowiązuje kategoryczny zakaz palenia papierosów oraz smażenia ryb w pomieszczeniach. Wszystko to z dbałości o komfort mieszkania wszystkich gości.
 6. Grille prosimy rozpalać na trawnikach, nie na tarasach, w bezpiecznej odległości od domku.
 7. Na terenie całego obiektu obowiązuje strefa ciszy – ośrodek należy do rezerwatu Jeziora Sorkwickie i obszaru chronionego Natura 2000. Cisza nocna od 22 do 6.
 8. W wyjątkowych przypadkach zezwalamy na pobyt w naszym ośrodku małych zwierząt domowych w domkach typu Standard, których pobyt musi być uwzględniony w trakcie rezerwacji. Właściciele zwierząt ponoszą szczególną odpowiedzialność za czystość domku w którym przebywa zwierze. Dotyczy to przede wszystkim posłań oraz podłóg. Prosimy nie kąpać psów na wspólnym kąpielisku, na terenie Ośrodka Królewska Sosna psy musza być prowadzane wyłącznie na smyczy.
 9. Za uszkodzone lub zagubione przedmioty oddane do użytkowania, goście ponoszą pełną odpowiedzialność materialną, a szkody rozliczane są na miejscu. Opłata za zagubiony klucz do domku lub pokoju wynosi 50 zł, wymiana ręcznika 5 zł, wymiana pościeli 15 zł, dodatkowy komplet pościeli 25 zł. Gość w czasie pobytu może zlecić personelowi ośrodka wykonanie usługi sprzątania po uiszczeniu opłaty w wysokości 20 zł za jednorazowe dzienne sprzątanie.
 10. Place zabaw dla dzieci przeznaczone do korzystania wyłącznie pod opieką rodziców lub opiekunów (huśtawki, bujawki, trampoliny).
 11. Ośrodek jest monitorowany.
 12. Ośrodek Królewska Sosna zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

Kontakt